НЕДІЛЯ ПРАВОСЛАВ’Я У ПЕРЕМИШЛІ

НЕДІЛЯ ПРАВОСЛАВ’Я У ПЕРЕМИШЛІ

У першу неділя Великого посту, яка зветься неділею Православ’я у Перемиському Соборі відбулися торжества, які очолив Митрополит Перемисько-Варшаський Архиєпископ Євген Попович у співслужінні з Архиєпископом Іваном Мартиняком, отцем митратом Богданом Степаном – парохом, отцем павлом Шадим і архижіяконом Володимиром Качмаром.
Церква цього дня святкує неділю Православя, яке означає істинну віру і правдиве почитання Господа Бога. Православ’я, яке було спільне для цілої Христової Церкви аж до розколу Східної і Західної Церкви за патріярха Керуларія в XI сторіччі. Це день, в якому, Церква святкує остаточну перемогу над іконоборством й иншими єресями у ІХ столітті.
Цього дня Митрополит після Святої Літургії освятив в Соборі принешені вірними ікони.
Після торжеств у Соборі відбувся благодійний аукціон ікон в прицерковній кав’ярні. Ікони були розписані майстернею ікописання «Божидар», яка діє при Народньому домі в Перемишлі.
Отримані кошти будуть призначені на закупівлю пульсоксиметру, котрий дозволить контролювати щоденний стан маленької дівчинки з м. Червонограду, яка хворіє від народження на СМА (спінальна м’язова антрофія).
Аукціон відбувся з благословення Митрополита Перемисько-Варшавського Архиєпископа Євгена Поповича та пароха о. митрата Богдана Степана.

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK