Odrestaurowana strona internetowa parafii Św. Mikołaja w Cyganku

Odrestaurowana strona internetowa parafii Św. Mikołaja w Cyganku

Miło jest nam gościć wszystkich odwiedzających witrynę parafii Św. Mikołaja w Cyganku. Od czerwca 2008 mamy przyjemność opisywać i ilustrować na stronach internetowych życie naszej rodziny parafialnej. Za pośrednictwem Internetu prezentujemy ważniejsze wydarzenia z życia parafii i uroczystości kościelnych, a strony naszego serwisu stały się swego rodzaju parafialnym pamiętnikiem. Mamy nadzieję, że każdy odnajdzie tu interesujące go wiadomości dotyczące naszej parafii. W czerwcu 2014 roku nasza zabytkowa witryna Internetowa została odrestaurowana i nasz internetowy konserwator Sebastian nadał jej nowego blasku. Mamy nadzieję, że tak jak ta strona, również nasza świątynia niebawem odzyska swój blask poprzez odnowienie i restaurację.

http://www.cyganek.ndg.pl

Zaprasza my do odwiedzin
Ks. Paweł Potoczny – Administrator Parafii
Rada parafialna

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK