В Горлицях молилися за бл. п. протоєрея Григорія Назара в річницю смерті

В Горлицях молилися за бл. п. протоєрея Григорія Назара в річницю смерті

14 травня 2024 року минає перша річниця від дня, коли Господь забрав отця Григорія Назара до Небесного Дому. Протоієрей Григорій довгі роки був парохом в Горлицях та Білянці, в певний час свого служіння був парохом в Овчарах (Рихвалді), Розділлі та Пантні (Маластів). В цей день на спільну молитву в Горлиці з’їхались майже всі священники Краківсько-Горлицького деканату та околиць, а також вірні з Лемковини. Божественну Літургію очолив місцевий декан – о. прот. Петро Павлище з Кракова, а проповідь виголосив о. митр. Іван Піпка з Криниці.

Проповідник наголосив, що бл. п. о. Гриць був віруючим священником, що показувалося в його розмовах та проповідях. Отець був людиною, яка старалася жити з людьми і показувати, що пам’ятає про них через систематичні телефонні розмови та зустрічі. Довгі роки отець Григорій співпрацював з «Сарептою» та очолював Молодіжну Комісію Перемисько-Варшавської Архиєпархії. Праця з молоддю була не тільки його служінням, але й хобі. В тому напрямку зреалізував багато проєктів, які продовжують існувати і нині. На днях відбудеться піша молодіжна проща до Ярослава в рамах загальномитрополичої прощі, де знаходиться чудотворна ікона Богородиці – Милосердя Двері. Молодь вперше йтиме такою прощею і нестиме копію ікони Богородиці, яку для нашої молоді, за стараннями о. Гриця, поблагословив Папа Франциск.

Опісля молилися Панахиду за упокій душі о. Григорія, яку очолив адміністратор парафії в Горлицях – о. Петро Качмар з Лося. Потім охочі поїхали в Новицю, де на «Сарепті» відбулися відкриття куточку пам’яті о. Григорія та вечір спогадів про покійного приятеля.

о. Віталій Бойко

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK