ВЕЛИКИЙ ЧЕТВЕР – УТРЕНЯ СТРАСТЕЙ

ВЕЛИКИЙ ЧЕТВЕР – УТРЕНЯ СТРАСТЕЙ

У Великий Четвер, віряни Української Греко-Католицької Церкви у місті Перемишль зібралися для спільної молитви та розгорнутої рефлексії над страсними подіями Ісуса Христа. Утрення з читанням 12 страсних Євангелій відзначає спасительні страждання нашого Спасителя.
Цю важливу молитву очолив Архиєпископ та Митрополит Перемисько-Варшавської Архиєпархії УГКЦ, Кир Євген (Попович), у співслужінні з духовенством Собору св. Івана Хрестителя.
Саме у цей день віряни разом з духовенством пережили події останніх днів Ісусового земного життя. Читання 12 страсних Євангелій відображає події від Тайної Вечері Ісуса зі своїми учнями до Його розп’яття та смерті на Хресті.
Урочиста обрядовість та містична атмосфера цього вечора наповнили наші серця покорою, вдячністю та співчуттям до страждань Спасителя. Це також нагадує кожному з нас про велику жертву, яку Христос зробив заради людства, щоб дати нам вічне життя.
Таким чином, Утрення з читанням 12 страсних Євангелій у Перемишлі стала невід’ємною частиною великодніх обрядів та молитви вірян УГКЦ.

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK