У Вроцлаві відбулося засідання Генеральної асамблеї Душпастирської Ради патріаршої курії УГКЦ

У Вроцлаві відбулося засідання Генеральної асамблеї Душпастирської Ради патріаршої курії УГКЦ

З 15 по 18 січня у м. Вроцлаві (Польща) проходила Генеральна асамблея Душпастирської Ради Патріаршої курії УГКЦ, яка зібрала представників Єпархій та Екзархатів УГКЦ в Італії, Німеччині, Франції, Австрії, Ірландії, Великобританії, Казахстані, Польщі.

Також, згідно положення про Душпастирську раду, її місія також включає старання про «ефективніше втілення постанов та рішень Глави Церкви та Синоду єпископів, належне оцінювання діяльності кожної структури, опрацювання душпастирських стратегій для усієї Церкви». Головою Душпастирської ради Патріаршої курії УГКЦ є преосвященний владика Кеннет Новаківський, а заступником – преосвященний владика Андрій Хім’як.

Впродовж засідань Генеральної асамблеї Душпастирської Ради у Вроцлаві, учасники роздумували над такими темами як:

І. «Еміграція, сім’я, глобальна єдність УГКЦ». Присутнім буде запропоновано доповіді, дотичні до цієї тематики:

«Місце Душпастирської Ради в житті та місії Церкви» (Вл. Андрій Хімʼяк)
«Комісії Душпастирського спрямування: мета, завдання, «послуги» (о. Юрій Чудяк)
«Християнська родина: популяризація та сенс. Рухи християнських сімей: підготовка подружніх пар, біблійні кола для родин, інструкція активностей для сімей (як розробити та імплементувати) (о. Орест Демко, Юрій Підлісний)
«Глобальність УГКЦ в контексті еміграції сімей. Соціологічний аналіз» (Оксана Міхеєва)
«Душпастирство родин закордоном» (вл. Богдан Дзюрах)
«Формація духовенства в призмі нових викликів» (Вл. Богдан Данило)

ІІ. Іншою темою для роздумів було «Зцілення ран, Євангелізація», «Катехитичні осередки у Європі» (Назар Дуда), «Курс «Зцілення ран війни» (с. Севастіана Карватська), «Синодальний шлях(модерує вл. Андрій Хімʼяк).

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK