Шкільна кутя у перемиській Шашкевичівці

Шкільна кутя у перемиській Шашкевичівці

Традиційно перед Різдвом Христовим, у Комплексі Загальноосвітніх Шкіл № 2 ім. Отця Маркіяна Шашкевича в Перемишлі відбулася різдвяна зустріч – „Шкільна Кутя”. На цій зустрічі, 22 грудня, присутні були: Митрополит Перемисько-Варшавський Архиєпископ Євген Попович, о. мітрат Богдан Степан – протосинкел, отець Юрій Мокраус – православний парох, катехит, отець Роман Коцуровський і д-н Дмитро Лавренюк, учні – діти і молодь.
Зустріч почалася від прочитання директором – Йоанною Баран Євангелія про Різдво Христове. Зі словом до вчителів і учнів звернувся Митрополит і Архиєпископ Євген, який пригадав усім суть Різдва Христового та склав усім побажання. Діти виступили з різдвяною програмою та співали коляди. При співі колядок, ділячись просфорою, усі склали собі щирі і гарячі різдвяні побажання. Підчас зустріч у школі піні директор школи привітала Архиєпископа Євгена з нагоди 10 річниці єпископських свячень.

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK