Глава УГКЦ: «Україна має працювати і жити для того, щоб вистояти у цій війні»

Глава УГКЦ: «Україна має працювати і жити для того, щоб вистояти у цій війні»

Кожен має свій фронт. Кожен має свій блокпост. І ми мусимо разом, як єдиний народ, дбати про гідність людського життя і спільне благо нашого народу, зміцнюючи державні інституції. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у щоденному воєнному зверненні в шістнадцятий день війни росії проти України.
Сьогодні, 11 березня 2022 року, шістнадцятий день страшної війни. Україна стоїть. Україна бореться. Україна лікує рани війни, рятує і пригортає своїх дітей, які страждають.

Предстоятель відзначив, що ця війна ведеться в основному проти мирного населення. Навіть за офіційними даними, за ті дні загинуло набагато більше цивільних людей, жінок і дітей, аніж військових. Ми оплакуємо дітей України, невинних жертв цієї війни.

«Але Україна засвідчує незламність нашого духу, нашої волі будувати вільну, демократичну, незалежну державу. Увесь світ захоплюється нашою силою, яка дає нам можливість вірити в перемогу. Переважна більшість наших громадян вірить, що Україна перемагає. І ця віра в Бога і силу правди та добра допомагає нам рухатися вперед», – сказав Блаженніший Святослав.
Глава УГКЦ розповів, що він спілкується з нашими воїнами, за яких ми особливо сьогодні переживаємо, і постійно чує одне-єдине прохання: «Моліться за нас!». «Моліться, моліться за наше українське військо, яке сьогодні захищає мир України, Європи і світу!» – закликав він.

Блаженніший Святослав відзначив, що останніми днями спілкується з біженцями і чує від них, що вони насправді не хочуть їхати за кордон, натомість хочуть залишитися в Україні.

Архиєрей закликав усіх жителів України: «Там, де ви є, зміцнюйте свою державу! Наше військо воює, але ми повинні зміцнювати наші державні структури, як можемо: вчителі мають розпочати навчання, селяни мають готуватися до посівної компанії, усі ми, громадяни, маємо виконувати розпорядження цивільної військової адміністрації». «Україна має працювати і жити для того, щоб вистояти в цій війні», – переконаний Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK