ЗВЕРНЕННЯ ВЛАДИК УГКЦ В СПРАВІ УЧАСТІ У ПЕРЕПИСІ НАСЕЛЕННЯ

ЗВЕРНЕННЯ ВЛАДИК УГКЦ В СПРАВІ УЧАСТІ У ПЕРЕПИСІ НАСЕЛЕННЯ

В суботу 10 квітня цього року Владики Перемисько-Варшавської Митрополії підписали коротке звернення до духовенства, монашества і мирян Греко-католицької Церкви у Польщі, яке стосується участі в обов’язковому Загальному переписі населення та помешкань.

Перепис, у формі самоперепису онлайн, розпочався 1-го квітня і кожному буде можна переписатись протягом пів року, тобто до кінця вересня. Зобов’язані переписатись є всі особи, які проживають на території Польщі, також ці, які не є громадянами Польщі. Обов’язковий перепис стосується отже також громадянами України, які живуть у Польщі. До осіб, які не перепишуться самі, будуть від травня телефонувати урядники, щоб провести перепис у телефонічній формі.

Владики звертають особливу увагу на те, щоб взяти участь у переписі та щоб згідно зі своєю совістю, тобто по правді, зазначити у формулярі свою національну та релігійну приналежність. Має це дуже значення для виявлення нашої дійсної присутності у Польщі.

Звернення Владик має бути подане до відома вірним у всіх греко-католицьких парафіях у Польщі.

Доступ до бланку перепису знайдемо за адресою: www.spis.gov.pl

http://cerkiew.org, https://cerkiew.net.pl, http://cerkiew.eu

PEREPYS-2021-KOMUNIKAT-PDF-1

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK