#ПатріархСвятослав10: запрошуємо всіх долучитися до відзначення ювілею інтронізації Глави УГКЦ

#ПатріархСвятослав10: запрошуємо всіх долучитися до відзначення ювілею інтронізації Глави УГКЦ

Вже цього тижня, 27 березня 2021 року, виповниться десять років з дня інтронізації Блаженнішого Святослава на Отця і Главу Української Греко-Католицької Церкви. За цей немалий відрізок часу трапилося дуже багато цікавих і важливих подій, зустрічей, розмов, пов’язаних із служінням теперішнього Глави УГКЦ. Багато людей, без сумніву, мають чим поділитися з цієї нагоди. Тому Департамент інформації УГКЦ пропонує користувачам соцмереж декілька практичних інструментів для безпосередньої участі у відзначенні ювілею.

79803

facebook_frame__patriarchsviatoslav10

Офіційний хештег

Для позначення в соціальних мережах власних дописів, присвячених десятиріччю патріаршого служіння Блаженнішого Святослава, анонсуємо офіційний хештег – #ПатріархСвятослав10. А для англомовних користувачів – його англійський відповідник – #PatriarchSviatoslav10.

«Найцікавіші історії, спогади та привітання в текстовому форматі, фотографіях чи відео, які будуть позначені цим хештегом, ми передамо Блаженнішому Святославу. Відтак зберемо їх і опублікуємо на офіційному сайті УГКЦ», – зазначає о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ.

Рамка для фотографії профілю

Крім цього, користувачі фейсбуку мають змогу вже від сьогодні позначити фото власного профілю спеціальною рамкою, виготовленою з нагоди десятирічного ювілею інтронізації Блаженнішого Святослава. «Дякую за перших 10, Ваше Блаженство!» – саме такий текст розміщено на рамці, з огляду на те, що цей ювілей є нагодою не лише привітати, але й подякувати Блаженнішому за перших десять років патріаршого служіння.

Дорогі користувачі фейсбуку, наближається 10-річчя інтронізації Блаженнішого Святослава на Отця і Главу УГКЦ,…
Опубліковано Українська Греко-Католицька Церква – Ukrainian Greek Catholic Church Понеділок, 22 березня 2021 р.

Встановити рамку на фотографію профілю можна, натиснувши тут.

Пригадуємо, що 10 років тому, 23 березня 2011 року, Виборчий Синод Єпископів УГКЦ обрав владику Святослава Шевчука Отцем і Главою Української Греко-Католицької Церкви, а вже 27 березня в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві відбулася його інтронізація.

Читайте також: «Разом у майбутнє»: Розмова про візію УГКЦ з нагоди десятиріччя інтронізації Блаженнішого Святослава

Як ми повідомляли раніше, кульмінаційним днем святкування десятирічного ювілею буде неділя, 28 березня. Ввечері цього дня, о 19:00, відбудеться розмова про візію УГКЦ під назвою «Разом у майбутнє», яку транслюватиме «Живе телебачення» на каналі «Живого ТБ» у ютубі та на сторінці «Живого ТБ» у фейсбуку.

Долучайтеся самі і запрошуйте до участі своїх рідних і знайомих!

Департамент інформації УГКЦ

 

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK