З’їзд Братства Греко-Католицької Молоді «САРЕПТА»

З’їзд Братства Греко-Католицької Молоді «САРЕПТА»

19 листопада 2016 року відбувся черговий з’їзд Братства Греко-Католицької Молоді «САРЕПТА». Зустріч відбулася у підвальному приміщенні української греко-католицької парафії в Кракові, у своєрідній «українській оазі», де навіть інтер’єр сприяв присутності рідної атмосфери.

Участь у з’їзді взяло близько 20 чоловік, а саме члени Братства різних рівнів, учасники заходів, які в майбутньому, надіємось, стануть учасниками цієї спільноти. Коло присутніх складалося з різних, за полем своєї діяльності, осіб, яких об’єднувала спільна ціль. Це були священики, семінаристи, світські особи та молодь.

Засідання розпочалось після спільної молитви в храмі. Головуючим був отець-митрат Іван Піпка. Спочатку відповідні особи прозвітували про цьогорічну діяльність Братства. Звітували про проведені табори «Сарепта». Табори організовувалися для дітей та молоді, було проведено вишкіл хорового співу «Nowicanto», а особливим заходом цього року був табір для дітей з України – юних вінничан, яких доторкнулася війна на сході країни.

Після звітування способом «мозкового штурму» визначили моменти, на які необхідно звернути увагу в майбутній діяльності. Опісля відбулося обговорення, групування та пошук відповідальних за реалізацію відповідних ланок.

Завершальним етапом стало ухвалення вибраних постулатів до реалізації. Вони виглядають наступним чином:

  1. Орієнтовний план таборів «Сарепта» на 2017 рік.
  2. Проведення курсів для виховників та керівників заходів.
  3. Залучення до таборів нових отців та виховників.
  4. Організація відпочинкового з’їзду виховників.
  5. Активізація роботи на інформаційному просторі.
  6. Створення локальних (парафіяльних, шкільних та ін.) кіл «Сарепта».
  7. Створення регіональних осередків «Сарепта».

Отож, друзі, чекаємо з нетерпінням нового таборового сезону «Сарепта – 2017».

Дякуємо Господу за те, що маємо можливість бути знаряддям          Його праці!

Віталій Бойко

ІІ курс

 

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK