Ювілей в Перемишлі

Ювілей в Перемишлі

У неділю Всіх Святих Українського Народу, у василіанському монастирі Співстраждання Пресвятої Богородиці в Перемишлі відбулися святкування Ювілею 80-ліття від дня посвячення новозбудованого храму та монастирського комплексу. Божественну Літургію очолив єпископ-помічник Перемисько-Варшавської архиєпархії владика Євген Попович, з яким співслужили: протоігумени василіанського Чину з Польщі, Словаччини, Закарпаття, ректор василіанської духовної семінарії в Брюховичах, ігумен василіанського монастиря св. Онуфрія у Львові, та інші єромонахи. На ювілейних святкуваннях були присутні сестри Василіанки з протоігуменею, сестри Служебниці, а також брати-семінаристи василіанської Духовної семінарії в Бруюховичах.
Від імені митрополита Івана, владика Євген зачитав і вручив дві грамоти: одну з нагоди ювілею 80-ліття від посвячення монастирської церкви Чину Святого Василія Великого та 15-ліття другого урочистого посвячення відновленого храму, другу – отцю Оресту Підлипчаку ЧСВВ з нагоди ювілею 40-ліття його священства. (bazylianie.pl)

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK