У Празі відбувається Зустріч східних католицьких ієрархів Європи

У Празі відбувається Зустріч східних католицьких ієрархів Європи

Від 4 до 7 червня 2015 року проходить чергова щорічна Зустріч східних католицьких ієрархів Європи, під егідою Ради Єпископських Конференцій Європи. На запрошення владики Ладіслава Гучка, Екзарха для католиків візантійського обряду в Чехії. У зустрічі у Празі бере участь владика Євген (Попович) – Єпископ Помічник Перемисько-Варшавської Архієпархії.
У програмі зустрічі не лише пленарні засідання, а й різні зустрічі з метою ознайомлення із дійсністю життя Церкви в цій країні та, очевидно, молитва. Зокрема, у п’ятницю, 5 червня, ввечері, в храмі Пресвятої Богородиці в Емаузи Святу Літургію очолить митрополит Пряшівський Ян Баб’як, Глава Греко-Католицької Церкви Словаччини. Два наступні великі Євхаристійні богослужіння відбудуться в катедральному соборі Святого Климента – в суботу вранці Божественну Літургію очолить Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, а в неділю вранці – Архиєпископ Циріл Васіль, ТІ, Секретар Конгрегації для Східних Церков.
Зазначимо, що сьогодні Східні Католицькі Церкви в Європі представлені ієрархами візантійської, маронітської, халдейської та вірменської традицій. Торішня така зустріч відбувалася у Львові.

фото Михайло Пульковський

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK