Відбулася зустріч членів робочої групи для впровадження Стратегії’2020 із працівниками Патріаршої курії

Відбулася зустріч членів робочої групи для впровадження Стратегії’2020 із працівниками Патріаршої курії

14 травня в Митрополичих палатах Львівської архиєпархії УГКЦ відбувся семінар для працівників Патріаршої курії УГКЦ на тему «Жива парафія – місце зустрічі із живим Христом», який провів о. д-р Андрій Онуферко. Під час цього семінару відбулося обговорення діяльності та більшого залучення структур патріаршого рівня до реалізації Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року.
Семінар включав у себе чотири сесії та працю в групах. Отож, працівники Патріаршої курії спільно на практиці спробували дати відповідь на запитання, яким чином та чи інша комісія, відділ може допомогти Главі Церкви здійснювати його служіння у контексті реалізації Стратегії УГКЦ «Жива парафія місце зустрічі з живим Христом».
Кожна група працювала над певними складовими «Живої парафії». По закінченні практичних завдань, координатори від імені робочих груп ділилися, яким чином кожен працівник виконуючи своє служіння у комісії чи відділі різного рівня Церковних структур, може якнайкраще та найефективніше долучитись до Стратегії розвитку УГКЦ «Жива парафія місце зустрічі з живим Христом» беручи до уваги історичний контексті в якому зараз ми живемо. Зокрема о. д-р. Богдан Тимчишин, голова Комісії УГКЦ у справах родини, підсумовуючи працю у групі, наголосив, що працівники церковних структур мають бути дуже чутливими до потреб вірних. «Показати людям, що мати потреби це не є чимось поганим. Також потрібно якнайбільше залучати священиків до різного роду ініціатив комісій і відкривати ці можливості для праці у Церкві мирянам» – наголосив священик.
Також о. д-р. Андрій Онуферко наголосив, на тому, що здійснюючи певну ініціативу у Церкві, для її ефективності, маємо послуговуватись певними кроками, яких має бути як мінімум чотири: з’ясувати, які напрацювання з цієї ділянки ми вже маємо; прагнення і сподівання досягнення поставленої мети; оцінювання і визначення (ресурси і пріоритетність); планування.
На закінчення семінару владика Богдан (Дзюрах), Адміністратор Патріаршої курії УГКЦ, подякував всім учасникам семінару за співпрацю, виявивши потребу у частіших зустрічах у такому форматі.
Інформаційна служба Робочої групи із впровадження Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року «Жива парафія – місце зустрічі із живим Христом».
У семініріїї брав участь канцлер Перемисько-Варшавської Архієпархії о. Богдан Степан.

Департамент інформації УГКЦ

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK