Канонічна візитація в Команчі

Канонічна візитація в Команчі

22 березня 2015 р.Б. в четверту неділю Великого Посту в парафії Покрови Пресвятої Богородиці в Команчі була відслужена Архієрейська Служба Божа, яку очолив Владика помічник Перемисько-Варшавської Архиєпархії – Євген Попович.

День раніше, 21 березня Владика відбув канонічну візитацію парафії та зустрівся з членами парафіяльної ради.

            Владика у слові скерованому до вірних підкреслив, що „так як дбаємо за храм Божий, так треба дбати за серця, щоб вони стали місцем де поселюється живий Бог”.

„Жива парафія як місце зустрічі з живим Ісусом Христом” це мрія не тільки Владикі, але і цілої Церкви. Кожен з вірних повинен зробити усе, що в його силі щоб це здійснити на площі своєї спільноти.

Владика у дальшій частині проповіді відкликався до особи – Івана Ліствічника, який збагнув, що людина є немічна і потребує постійного оновлення та підтримки. Іван Ліствічник показує дорогу якою повинен прямувати до Бога кожен християнин.

Пастир підкреслив, що кожен з нас повинен мати духовного провідника який допоможе нам у щоденному зростанні до святості.

Присутність Владики в Команчі була для вірних великою подією в житті їхньої парафії та духовою підтримкою.

 

 

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK