У четвер, 7 серпня 2014 року, у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець Франциск призначив всечесного отця Богдана Данила, із кліру Стемфордської єпархії УГКЦ в США, дотеперішнього ректора Стемфордської духовної семінарії святого Василія Великого, Правлячим єпископом єпархії Святого Йосафата в Пармі УГКЦ у США.
Отець Богдан Іван Данило народився 22 травня 1971 року в м. Гіжицко (Вармінсько-Мазурське воєводство, Польща). Виріс у м. Перемишлі, де здобув початкову та середню освіту.
Після закінчення ліцею в 1990 році вступив до Митрополичої семінарії в м. Любліні. Крім того, вивчав філософію в Люблінському католицькому університеті Івана Павла II. У 1992 році, емігрувавши з родиною до Сполучених Штатів Америки, продовжив богословські студії в Католицькому університеті Америки (мешкав в Українській католицькій семінарії святого Йосафата у Вашингтоні). У 1996 року отримав ступінь бакалавра богослов’я.
1 жовтня 1996 року в каплиці Стемфордської семінарії святого Василія Великого був рукопокладений на священика (святитель владика Василь (Лостен), тоді Єпарх Стемфордський УГКЦ). Через рік став сотрудником в церкві Святого Михаїла в Хартфорді (Коннектикут). У 1997 році призначений префектом студентів і прокурором коледжу при Семінарії святого Василія. Від 2001-го до 2004 року – віце-ректор коледжу Семінарії святого Василія.
У 2004–2005 рокaх продовжив богословські студії та отримав ступінь ліценціата богослов’я в Папському університеті святого Томи Аквінського в Римі. Після повернення до Стемфордської єпархії у вересні 2005 року був призначений ректором Стемфордської семінарії святого Василія Великого.
12 серпня 2007 року Єпарх Стемфордський Павло (Хомницький) надав йому титул «преподобний протоієрей».
Отець Данило також є секретарем Патріаршої комісії духовенства в Українській Греко-Католицькій Церкві, членом робочої групи для впровадження Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», директором Асоціації українських католиків в Америці та членом Ліги українських католиків Америки.