Візит Кир Євгена у люблінській семінарії

Візит Кир Євгена у люблінській семінарії

В неділю 22 червня греко-католицька спільнота люблінських семінаристів гостила прибулого перший раз по минулорічний хіротонії єпископа помічника Перемисько-Варшавської Архієпархії Кир Євгена Поповича. Владика Євген закінчив люблінську семінарію у 1986 році.
Владика очолив Божественну Літургію у співслужінні з о. ректором Марком Сломкою, з о. префектом Богданом Панчаком та з о. Сергійом Сестенком. Підчас проповіді владика згадував свої реалії формації до священства, радив нам з якої перспективи належить дивитись на наші щоденні обов’язки. Запевняючи нас про доброту і зичливість вихователів, попросив відкритості у двосторонніх відносинах. Владика також звернув увагу на найважливішу частину підготовки до священства – скріплення живих відносин з Богом в повсякденної, щирій молитві.

Підчас короткої зустрічі після Літургії, спільно говорили про проблеми і потреби нашої спільноти. Єпископ знайшов час поговорити з кожним з нас та своєю доброзичливою думкою поділився з усіма.

Візит завершився урочистим вписом до семінарійної хроніки.
Григорій Пацан
І курс
http://seminarija.pl/

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK