Комункат з зустрічі робочої групи до підготовки єпархіяльних соборів у Перемисько-Варшавської Митрополії

Комункат з зустрічі робочої групи до підготовки єпархіяльних соборів у Перемисько-Варшавської Митрополії

В понеділок 26 травня 2014 р. у у Кракові в парафії Воздвиження Чесного Хреста відбулася зустріч робочої групи, завданням якої була підготовка спільного для Перемисько-Варшавської Архієпархії та Вроцлавсько-Гданської Єпархії єпархіяльного собору.
Зустріч очолили: Владика Володимир Р. Ющак ЧСВВ – Єпарх Вроцлавсько-Гданський та владика Євген Попович – єписикоп помічник Перемисько-Варшавської Архієпархії. З Вроцлавсько-Гданської Єпархії в зустрічі брали участь: о. синкел митрат Юліян Гойняк, о. Андрій Бунзило – декан Зеленогірський та о. канцлер Павло Добрянський і о. Шимон Янковський — парох Катовиць. Перемисько-Варшавську Архієпархію представляи: о. канцлер Богдан Степан, о. Богдан Круба – декан Перемиський о. протоієрей Петро Павлище – парох Кракова та п. Михайло Пульковський – єпархіяльний економ.
На зустрічі прийнято ряд рішень щодо підготовки і проведення собору, який відбудеться в Перемишлі у днях від 2 до 4 жовтня 2014 року. Міжєпархіяльна комісія переглянула запропоновані в деканатах теми для Собору 2014, та визначила по одному доповідачеві до кожної з шести головних складових тем «Живої парафії», які будуть виголошені в часі праць Собору 2014. Міжєпархіяльна Комісія опрацювала також порядок – програму праці Собору 2014.
Наступну робочу зустріч назначено на 2 вересня 2014 року у Кракові.
_____________________________________
БЮРО СОБОРУ ПЕРЕМИСЬКО-ВАРШАВСЬКОЇ АРХІЄПАРХІЇ:
ul. bpa Jozafata Kocyłowskiego 4, 37-700 Przemyśl,
tel/fax: (016) 678 78 68
e-mail: sobor2014@cerkiew.org

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK