Великопосні Реколекції у Ґурові Ілавецькому

Великопосні Реколекції у Ґурові Ілавецькому

3-6 квітня, парафія у Ґурові Ілавецькому переживала реколекції. Тішить те, що чимало вірних приступило до Таїнства Сповіді та Святого Причастя. Цього року, проповідував о. Руслан Марцішак – парох парафії Старгард Щецінський. Традицією є те, що семінаристи підключаються у організацію реколекції, за що ми дуже вдячні о. Івану Лайкішу, який вже багато років дає нагоду для пастирської практики майбутнім священикам. Також традиційно, науки для молоді проходили у школі. Нашу спільноту репрезентували семінаристи: Ігор Губач (5 курс), Іван Ядловський та Франциск Врубель (4 курс).
О. Руслан у науках зосереджувався над темою віри в житті християнина, яка має займати його життя; також кожного дня представляв Пресвяту Трійцю, зосереджуючись над кожною Божою Особою. Основною думкою реколекції для молоді була „Небесна Сотня” та справи України. У проповідях для молоді пояснював історію Святого Письма, заохочував, щоб не боятися читати Божого Слова та й ним жити! Надалі молодь у групах працювала з текстами Старого і Нового Завіту, щоб на кінець спільно представити плоди своєї праці. Для учнів було надано на огляд фільм, після якого, можна було ставити запитання, які викликали описувані події, що часто торкаються сьогодення. По вечорах ведучі з молоддю збиралися на молитовних чуваннях, у яких співаючи канони,представляли різні намірення. Слід згадати, Хресну Дорогу, яку здійснено у п`ятницю,на якій молилися за Україну і Божу допомогу у важких моментах, особливо молячись за всіх загиблих, останнім часом в Україні.
Науки для дітей на основі фрагментів Євангелія семінаристи здійснювали у парафіяльному залі.
Надіємося, що ці духовні вправи принесуть добрі плоди у житті парафіян і добре підготують до переживання свят Воскресіння Христового.
На кінець,ще раз хочемо подякувати пароху о. Івану Лайкішу та о. Богдану Крику господарям Ґуровоілавецької парафії (та їх родинам); о. Руслану Марцішаку, сестрі Даниїлі, отцям-сповідникам за хороший досвід, який ми отримали від вас. Будемо щиро молитися за вас, та надіємося на подальшу співпрацю з семінарією.

Франциск Врубель
(http://cerkiew.gorowo.pl)

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK