«Особливо гостро потрібно засудити тих, хто сьогодні стріляє по беззбройних людях, і тих, хто віддає подібні злочинні накази», – Глава УГКЦ

«Особливо гостро потрібно засудити тих, хто сьогодні стріляє по беззбройних людях, і тих, хто віддає подібні злочинні накази», – Глава УГКЦ

Найвищою цінністю є гідність особи та її життя. Найвищою суспільною цінністю є мир, який стоїть на сторожі цієї гідності. Не перемир’я, а справжній мир, який виходить із нутра самого суспільства і є його фундаментальною складовою. Тому нам усім потрібно будувати мир, робити все, що ми можемо, для того щоб мир був тривалим і міцним.
Про це для Департаменту інформації, коментуючи останні трагічні події в Києві, сказав Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.

Саме тому, зазначив Глава УГКЦ, вчора Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій висловила свою готовність бути будівниками миру. «ВРЦіРО готова включитись всіма доступними засобами до відновлення миру в нашій країні», – ідеться у Заяві ВРЦіРО з приводу ескалації насильства в Києві.

«Церква завжди засуджує насильство, яке виходить з будь-якої сторони, кожного, хто сягає рукою по зброю. Особливо небезпечними є заклики до збройної боротьби в сучасних обставинах. Особливо гостро потрібно засудити тих, хто сьогодні стріляє по беззбройних людях, і тих, хто віддає подібні злочинні накази», – зазначив Предстоятель УГКЦ. Він додав: Церкви перебувають зі своїм народом на Майдані Незалежності у Києві тому, що вони вийшли на мирний процес. «Церква засуджує всі заклики до насильства, бо вони суперечать Божому закону і євангельським істинам», – пояснив Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ наголосив, що у всіх цих трагічних подіях потрібно зберігати гідність кожного людського життя: «Кожна людина, незалежно від того, з якого боку барикад вона стоїть, є Божою дитиною. Ніхто не може приймати рішення про те, щоб жертвувати людськими життями».

Департамент інформації УГКЦ

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK