У соборі Святого Івана Хрестителя у Перемишлі відбувся Чин архиєрейського найменування

У соборі Святого Івана Хрестителя у Перемишлі відбувся Чин архиєрейського найменування

20 грудня, о 17.00 у соборі Святого Івана Хрестителя відбувся Чин архиєрейського найменування владики Євгена Мирослава (Поповича). По завершені Чину, Блаженніший Святослав, звертаючись до присутніх зокрема сказав: «Ми щойно звершили Чин єпископського найменування. Це є один із вступних Чинів Архиєрейської хіротонії. Ми чули як новоіменований владика склав присяги: на вірність Вселенському Архиєреєві, як один із грона єпископів Вселенської Церкви, на вірність Главі УГКЦ, як член Помісної Церкви свого права та член Синоду Єпископів УГКЦ.
Всіх Вас прошу моліться за Вашого нового Владику, Нехай Господь Бог через нього зсилає всі небесні благодаті для розвитку нашої Церкви тут на теренах Перемисько-Варшавської архиєпархії».
Відтак розпочалася Вечірня.
Пригадуємо, що 21 грудня 2013 року в катедральному соборі Святого Івана Хрестителя у Перемишлі (Польща) відбудеться Архиєрейська хіротонія митрофорного протоієрея Євгена Мирослава Поповича. Архиєрейську Літургію та єпископську хіротонію здійснить Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук). Богослужіння розпочнеться о 10.00. Співсвятителями будуть Архиєпископ Іван (Мартиняк), Митрополит Перемишльсько-Варшавський, та владика Володимир (Ющак), Єпарх Вроцлавсько-Гданський.
Як ми повідомляли, у понеділок, 4 листопада 2013 року, Святіший Отець призначив митрофорного протоієрея Євгена Мирослава Поповича Єпископом-помічником Перемишльсько-Варшавської архиєпархії УГКЦ у Польщі, надаючи йому титулярний осідок Горрецелії (Horrea coelias). Від 1996 року о. Євген виконував служіння протосинкела архиєпархії та пароха катедрального собору в Перемишлі.
Департамент інформації УГКЦ

Присяга вірності Єпископа Євгена Поповича Римському Архиєреєві:  слухати
Присяга вірності Єпископа Євгена Поповича Помісної УГКЦ: слухати
Слово Блаженішого Святослава слухати
Звукозапис о. Богдан Степан

ФОТОРЕПОРТАЖ: Анна Степан і о. Богдан  Степан

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK