Сезон таборування «Сарепта-2024» відкрито!

Сезон таборування «Сарепта-2024» відкрито!

В днях від 23 по 29 червня 2024 р. проходив перший заїзд «Сарепти» в Новиці та перший табір цього сезону. «Сарепта» згуртувала 30 дітей 3-5 класів з Польщі та України. Значна частина учасників прибуло перший раз. Опікуном заїзду був о. Віталій Бойко, який послуговує в лемківських парафіях у Горлицях і Білянці. Вихователями була молодь з України та Польщі: дружина отця – Мар’яна Бойко, Марічка Дудка та Ярослав Ільчишин з Кракова, Оксана Чабан з Варшави, Степан Кизимишин з Лодзі та Вікторія Попіль з Тернополя.

Ігри. Тема табору – «Навколосвітня подорож». Протягом табору діти пізнавали світ, бо кожен день був присвячений окремій країні. Відповідно до цього, приготовлялися легенди та ігри.

Молитва та катехизація. Щоденно брали участь в Божественній Літургії, спільно молилися перед споживанням їжі, а одного вечора провели молитовні чування під гітару. Кожен день мав також свою тематику на основі котрих провадилися катехизації: я у світі; я в Церкві; я у своїй родині; я і мої друзі; я і Україна.

Інтеграція та подорожі. Протягом тижня діти були поділені на дві команди та змагалися між собою і здобували пункти. На кінець табору переможці отримали «гору» фруктів, а команда другого місця – солодощі. Команди назвали себе: Кашоїди і Вогонь любові. Всі учасники на кінець табору отримали пам’ятні спільні фото, на звороті яких залишали свої підписи та побажання один одному. Цьогоріч сарептяни поїхали в Мушину і Криницю, де відвідали Біблійні сади, підвал місцевої ратуші, прогулялися чудовими вуличками і, що найголовніше для дітей, пройшлися сувенірними крамничками.

Протягом тижня чужі для себе вихователі та діти дуже здружилися та роз’їжджаючись довго прощалися і запевняли в подальшому спілкуванні. За цей тиждень велика подяка Богу, батькам, котрі довіряють на своїх дітей, команді волонтерів за чудову та злагоджену працю, а також Братству греко-католицької молоді «Сарепта» за плекання майже півстолітньої традиції з виховання та катехизування дітей і молоді нашої Церкви в Польщі.

Автор: о. Віталій Бойко, опікун заїзду

Фото і відео: Вікторія Попіль, виховниця заїзду

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK