Відбулися щорічні реколекції для священників Перемисько-Варшавської митрополії

Відбулися щорічні реколекції для священників Перемисько-Варшавської митрополії

В днях з 17 по 20 червня 2024 р. відбувалися щорічні реколекції для духовенства Перемисько-Варшавської митрополії УГКЦ, котрі вже вдруге проходили в Молодіжному Осередку Отців Облятів в Кокотку «NINIWA». З’їхалося близько сотні священників з цілої Польщі зі своїми єпископами.

Цьогоріч проповідував ієром. Єзекія Цєсьля, ЧБМ, котрий опікується греко-католиками в Цєшині. Тематикою реколекцій було ознайомлення із «12 кроками визволення з гріха», які побудовані на основі програми 12-ти кроків визволення від різних узалежнень. На початку реколекціоніст наголосив, що людина живучи в грісі з часом впадає в залежність від нього і їй необхідно усвідомити, що визволити з цього її може лише Бог. Протягом цих днів священники мали можливість практикувати ці кроки звільнення від гріха, переглядаючи власне життя.

Щорічні реколекції – це також можливість зустрітися старим друзям – братам у священстві та заприязнитися з молодими священниками. В цьому часі також були проведені єпархіяльні періодичні зустрічі – «соборчики».

Відповідальною за підготовку та проведення духовних вправ для священників Перемисько-Варшавської митрополії цього року була Перемисько-Варшавська архиєпархія. Відповідальність за проведення реколекцій у 2025 р. перебрала Ольштинсько-Гданська єпархія.

Автор і фото: о. піддиякон Богдан Кравчук

 

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK