З’їзд Європейських управ Сестер Служебниць НДМ

З’їзд Європейських управ Сестер Служебниць НДМ

У Перемишлі (Польща), в реколекційному домі Еффата Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії триває зустріч Генеральної та Провінційних управ Європи.

Тема Зустрічі – напрямні генеральної Капітули: «Дозрілість, особисте навернення, апостолят (місія), відповідальність у контексті служіння Провінційної управи».

Зустріч розпочалася Архієрейською Божественною Літургією, яку відслужив Архиєпископ Євген Попович, Митрополит Перемисько – Варшавський. Під час проповіді Високопреосвященний Владика Євген наголосив на важливості віри, яка має бути основою Богопосвяченого життя і наших рішень.

Пані д-р Лідія Заблоцька-Житка, психотерапевт, поділилася з сестрами думками та цінною інформацією стосовно праці з мігрантами та особами, які пережили страшну дійсність війни і є поранені фізично, психологічно чи духово, представляючи доповідь на тему: «Зцілення ран війни», та провела практичні заняття по наданні психологічної допомоги та способів комунікації у спільноті.

Преосвященний Владика Теодор Мартинюк, Єпископ-помічник Тернопільсько- Зборівської Архиєпархії поділився досвідом настоятельського служіння в монашій спільноті та заохотив сестер до вірності в покликанні і збереження власної ідентичності.

О. Кшиштоф Дирек, ТІ представив зовнішні та внутрішні виклики, які зустрічаються у Богопосвяченому житті сьогодні.

З нагоди 90- літнього Ювілею утворення структури Згромадженя у формі трьох Провінцій: Європейської, Канадійської та Бразилійської, який ми відзначаємо цього року, д-р. с. Анна Дрозд з Провінції Матері Божої Неустанної Помочі провела конференцію у форматі наживо та онлайн на платформі zoom для всіх сестер Згромадження.

Ця зустріч збагатила нас новим досвідом та натхненням, через взаємоподіл радостями і турботами, спільний пошук розв`язки на проблеми і збагачення новими ідеями, як краще послужити ближнім.

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK