ДОПОМОГА ДІТЯМ НА УКРАЇНІ ВІД СЕСТЕР СЛУЖЕБНИЦЬ НДМ

ДОПОМОГА ДІТЯМ НА УКРАЇНІ ВІД СЕСТЕР СЛУЖЕБНИЦЬ НДМ

Традиційно, Сестри Служебниці НДМ стараються обняти опікою потребуючих дітей на Україні не тільки в дитячих будинках, але останнім часом також і дітей, які постраждали внаслідок війни. З цієї нагоди організовують збірки, в рамах дня добродійності святкуючи День Блаженної с.Йосафати –  кермаш, залучаючи людей доброї волі та всіх небайдужих. В цьому році до Акції долучилися також польські родини з повіту Дембіца та околиць. Всі зібрані пожертви фінансові та матеріальні були переказані на Україну.

На Київщині в с.Кривошиїнці, Сквирського району знаходиться дитячий будинок «Надія»,  в якому проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.  В  новорічному часі, коли зазвичай всі очікують подарунків, вдалося і в цьому році їх відвідати.  З подарунками до них 25-26 грудня поїхали:  с.Анна Дрозд, с.Маркіяна Мельник, студентка Оля Крупа, а  разом з ними владика Богдан Дзюрах, секретар Синоду УГКЦ та родина Миронюків із Києва.  Сестри мали нагоду поспілкуватися з дітьми і вихователями, оглянути дитячий будинок, побачити нові позитивні зміни та виконані ремонти. На знак вдячності діти зробили для гостей концерт, співали пісні, танцювали, розповідали вірші. Не обійшлось і без спільної коляди. Зустріч була сповнена радості та спілкування.

Друга частина  допомоги була призначена для дітей із школи в с.Муратове, Новоайдарського р-ну, Луганської обл., яка знаходиться на відстані 10 км. від бойових дій. Для тих дітей Сестри завезли шкільне приладдя, солодощі, харчові продукти та іграшки.

В імені Сестер Служебниць НДМ та обдарованих дітей і працівників дитячого будинку «Надія», школи в с.Муратове скаладаємо щиру подяку всім Добродіям, які склали свої фінансові і матеріальні пожертви та в цей спосіб приєдналися зі щирим серцем до добродійної акції. Нехай вчинене Вами добро Господь винагородить сторицею, як співаємо в пісні: «…Робіть добро і Вам добро добром воздасться…»

Сестри Служебниці НДМ

 

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK