23.12.2019 ПРОХОДИЛА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СВЯТА БЕЗ ТАТА»

23.12.2019 ПРОХОДИЛА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СВЯТА БЕЗ ТАТА»

«Поспішайте творити добро.

Життя таке коротке»

(Олександр Довженко)

В період з 16  листопада по 22 грудня в ольштинській парафії Покрова Пресвятої Богородиці проходила благодійна акція «Свята без тата», яка вже вшосте організувалася у Польщі. Цього року до Ольштина приєдналися парафії з Доброго Міста та Лідзбарка Вармінського, які взяли активну участь у заході, завдяки коородинатору Петрові Табаці.  Метою заходу було зібрання подарунків (солодощі та іграшки) для українських дітей,  які втратили батьків на війні на сході України. Задум організаторів акції такий, щоб через подарунки спробувати дати надію дітям, які втратили найдорожчу особу – батька, щоб передати їм частинку добра та світла, та віру в те, що мрії збуваються. А усміхнене обличчя дитини це  найкращий подарунок для рідних.

Говориться, що людина залишає свій слід на землі у добрих справах, а потреба у доброті та милосерді існує завжди, навіть тоді, коли немає біди та війни. Акція «Свята без тата» показала нашу чутливість до людської біди, готовість допомагати тим, хто того потребує та благодійність закорінену в нашому народі. Українці Ольштина Доброго Міста та Лідзбарка Вармінського щедро відкрили свої серця для осиротілих дітей, щоб розрадити їх у горі, розуміючи, що найменша наша допомога є вкрай необхідною. Протягом місяця було зібрано кільканадцять коробок ласощів та іграшок. До проведення добродійного заходу активно включилися учні VI-VIII класів, які після кожної літургії чергували у парафіяльному залі та на закінчення акції запакували усе в коробки з поміткою «Свята без тата», які підготували до перевезення у Варшаву, звідки подарунки поїдуть на Схід України. Вони будуть вручені дітям у період різдвяних свят.

Від імені організаторів  щиросердечно дякуємо отцю Іванові Галушці за сприяння у проведенні добродійного заходу та усім, які не були байдужими до долі діточок і підтримали акцію «Свята без тата». А Ваше добро повернеться Вам сторицею.

 

Мирослава Четирба

Foto Zbigniew Piszczako

 

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK