ВЕЛИКОДНІЙ ПОНЕДІЛОК В ГОРЛИЦЯХ

ВЕЛИКОДНІЙ ПОНЕДІЛОК В ГОРЛИЦЯХ

Другий день Великодніх Свят Парафія Преображення Господнього у Горлицях мала радість святкувати разом з Митрополитом Євгеном. Архиєрей звернувся у проповіді до Вірних з особистим свідоцтвом про переживання Празника Празників як неминущої Істини якої ми всі стали учасниками. Дуже тепло Вірні прийняли слова Владики коли він розказував про це, що своїй Мамі назвав нас „Своїми Дітьми”. У часі Літургії, коли лунав спів гімну „Ангел сповіщав”, сталося диво коли архиєрейський дикирій сам загорівся. Присутні відчитати це як знак Божої Благодаті для Молитовної Спільноти.

Опісля Митрополит Євген мав час на спільну пам’ятну фотографію, щиру відкриту зустріч з Вірними, передставниками Об’єднання Лемків та підбадьорив хлопців, щоб не забували про традицію „обливного понеділка”.

Пастирський візит у Горлицях закінчився спільною трапезою з Сестрами Василіянками з нашого монастиря та Матір’ю Протоігуменею.

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK