ДРУГИЙ ТУР РЕКОЛЕКЦІЙ „ОБНОВИ” У ПЕРЕМИШЛІ

ДРУГИЙ ТУР РЕКОЛЕКЦІЙ „ОБНОВИ” У ПЕРЕМИШЛІ

12-14 квітня в Перемишлі відбулися великопосні реколекції, які організовували ТУСК Обнова спільно з сестрами служебницями НДМ  та братами-семінаристами Люблінської духовної семінарії. Близько 40 учасників з різних частин України та Польщі взяли участь у реколекціях. Провадив ієромонах-студит, духівник Українського Католицького Університету Лука Михайлович на тему: «Цар, пророк і псалмоспівець Давид – духовний образ праведника (згідно старозавітної книги Царів)».

Програма реколекцій розпочалася в п’ятницю в вечері. Учасники мали змогу духовно наповнитися Божим словом, молитвою, благодаттю Святих Таїнств — Причастя та Сповіді. Дуже цікаві конференції отця, розкривали духовний світ людини, її стосунки з Творцем. Отець Лука розповідав про важливість читання Святого Письма, саме в ньому знаходимо інструкції і напрямок для життя християнина. Молитва – це час проведений з Богом. Спосіб думання змінюється в часі молитви. Що більше ми звертаємося до Бога через Літургію, псалми, Ісусову молитву, тим краще розуміємо місію свого життя і що є пріоритетним для нас.

В суботу на реколекції завітав Архиєпископ і Митрополит Перемишсько-Варшавський Євген (Попович), котрий очолив Святу Літургію. В часі проповіді Митрополит підкреслив, що молодь – це не тільки майбутнє, але в більшій мірі теперішнє обличчя Церкви. Молоді люди, які прагнуть йти за Хрестом, є багатством і цвітом нашої Церкви.

Атмосфера реколекцій давала змогу як побути в тиші, так і поспівати в компанії друзів під фортепіано та гітару. Також дивилися цікавий фільм, а дехто навіть до глибокої ночі на кухні проводив час з друзями за чаєм, іграми та спілкуванням.

Реколекції – це прекрасний час, щоб дати паузу виру життєвих проблем. Знайти відповідь на важливі запитання. Почати стосунки з Богом та познайомитись з хорошими людьми, які стають друзями в багатьох куточках України та світу.

Текст і фото:

Петришин Василь

Семінарист 2 року

Митрополичої Греко-Католицької Духовної Семінарії в Люліні

 

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK