ПРОВІНЦІЙНІ УПРАВИ СЕСТЕР СЛУЖЕБНИЦЬ ЄВРОПИ ЗУСТРІЛИСЯ У ПОЛЬЩІ

ПРОВІНЦІЙНІ УПРАВИ СЕСТЕР СЛУЖЕБНИЦЬ ЄВРОПИ ЗУСТРІЛИСЯ У ПОЛЬЩІ

10-16 березня 2019 року у Перемишлі (Польща) в реколекційному центрі «Еффата» сестер служебниць Непорочної Діви Марії відбувається зустріч

Учасницями зустрічі є: с. Софія Лебедович, генеральна настоятелька з генеральними дорадницями, провінційні настоятельки з провінційними дорадницями з України, Словаччини, Сербії та Польщі. Тема зустрічі: «Ідентичність, духовне розпізнання».

Мета зустрічі: нове відкриття  джерел харизми засновників, пізнання потреб і місій у різних провінціях Східної Європи та формування спільної візії на майбутнє.

Зустріч розпочалася 10 березня спільною Вечірнею з Чином прощення. У зустрічах, які відбулися під проводом о. Христофора Дирека, ТІ, директора центру духовності в місцевості Стара Весь. Конференції проходять в атмосфері молитви першого тижня Великого посту. Сестри мають нагоду слухати, роздумувати, обмінюватися думками, дискутувати та шукати спільних рішень, як краще послужити Богові, Церкві та сучасній людині. Для глибшої застанови над ідентичністю Згромадження та  кращого взаємного пізнання сестер з Європейських провінцій отець запропонував провести три діалоги: із засновниками Згромадження, з його історією та із сучасною людиною, якій вони покликані служити. Провідною темою конференцій роздуми над духовним розпізнанням у здійсненні своєї місії.

У другій частині зустрічі, яка відбуватиметься під проводом владики Богдана Дзюраха, Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ, сестри роздумуватимуть над  потребами та викликами Церкви та місією Згромадження.

Сестри служебниці

 

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK