УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА ЗАПУCТИЛА НОВИЙ САЙТ

УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА ЗАПУCТИЛА НОВИЙ САЙТ

Інтернет-ресурси УГКЦ цими днями поповнилися новою веб-сторінкою. Прес-служба Секретаріату Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви запускає новий сайт, присвячений Синоду Єпископів УГКЦ та його членам.

На новому сайті можна буде знайти важливу інформацію про структуру УГКЦ, зокрема – мапу всіх єпархій і екзархатів, склад Синоду Єпископів з актуальними даними його членів, історичні відомості, пов’язані з владиками УГКЦ в Україні і на поселеннях, в тому числі і тих, які здійснювали своє єпископське служіння в минулому.

Окрім цього, сайт допоможе стежити за діяльністю Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, подаючи такі публікації:

  • новини про підготовку і перебіг Священного Синоду,
  • інтерв’ю та коментарі його учасників,
  • постанови, комунікати, посинодальні послання та інші документи, затверджені під час синодальних засідань.

Також прес-служба Секретаріату Синоду ставить собі за мету висвітлення пастирської діяльності членів Синоду Єпископів УГКЦ, подаючи таку інформацію:

  • життєписи владик Синоду Єпископів УГКЦ,
  • найважливіші події з життя єпархій та екзархатів,
  • звернення окремих єпископів у зв’язку з важливими подіями церковного і суспільного життя,
  • інтерв’ю та коментарі, проповіді та промови владик УГКЦ, зокрема Голови Синоду – Блаженнішого Святослава, і Секретаря Синоду – Преосвященного владики Богдана Дзюраха.

Окремо варто наголосити на створенні бібліотеки різного роду релігійних публікацій, фоторепортажів, відео- та аудіоматеріалів, а також архіву документів попередніх засідань Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви.

Новий сайт шукайте за електронною адресою: synod.ugcc.ua

Прес-служба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ запрошує до співпраці зацікавлених осіб та церковні структури для більш оперативного і змістовного наповнення сайту та обміну потрібними та цікавими матеріалами і новинами.

Прес-служба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK