МОЛОДЬ З ПОЛЬЩІ ТА УКРАЇНИ ВІДБУЛИ СПІЛЬНІ РЕКОЛЕКЦІЇ

МОЛОДЬ З ПОЛЬЩІ ТА УКРАЇНИ ВІДБУЛИ СПІЛЬНІ РЕКОЛЕКЦІЇ

З 30 листопада по 2 грудня 2018 року відбувались 5-ті ювілейні реколекції для молоді, які організувала молодь з Люблінського Товариство Українських Студентів-Католиків «Обнова» разом з сестрами Служебницями НДМ в Перемишлі. Важливе місце в організації відіграли також люблінські семінаристи. Реколекційний будинок «Effata», який розташований саме в Перемишлі у ці дні помістив понад 60 осіб. Більша половина учасників – це студенти та працююча молодь з Польщі.

Темою реколекцій стали слова з Євангелії від св. Івана 21, 19 «Іди за Мною!». Реколекціоністом був багатьом відомий монах-студит, синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ, випускник Люблінської Духовної Семінарії отець Юстин Бойко.

Цих кілька днів огортала надзвичайно привітна, радісна, домашня, а водночас молитовна атмосфера. Науки отця базувалися на особистих прикладах, взірцях покликання зі Святого Письма і тонких жартах. Це був надзвичайно насичений час, наповнений також різного стилю молитвами, працею в групах, творчим вечором та чудовими сюрпризами.

Дякуємо Господу та всім, хто доклався до організації, хто був частиною нашої реколекційної спільноти за все, що в ці дні діялося… Молодь хоче повернутися ще!…

Віталій Бойко

Фото: Марія Николишин

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK