ДУШПАСТИРСЬКІ ЗБОРИ ПЕРЕМИСЬКО-ВАРШАВСЬКОЇ МИТРОПОЛІЇ

ДУШПАСТИРСЬКІ ЗБОРИ ПЕРЕМИСЬКО-ВАРШАВСЬКОЇ МИТРОПОЛІЇ

Вже десятий раз, 25 жовтня 2018 року, в парафіяльному приміщенні краківської парафії відбулася міжєпархіальна робоча зустріч, присвячена душпастирській діяльності в Перемисько-Варшавській Митрополії. Очолив збори Висопреосвященніший Архиєпископ Євген Попович, Митрополит Перемисько-Варшавський, який на початку привітав Преосвященного Владику Володимира Р. Ющака, Ординарія Вроцлавсько-Ґданської Єпархії, та присутніх душпастирів з обох єпархій. Митрополит Євген на підставі протоколу пригадав зміст попередньої зустрічі, стан виконаних справ, які планувалося зреалізувати в цьому році, а також представив присутнім теми, які будуть розглянуті на цій зустрічі.

Першою темою зустрічі була катехитична проблематика, яку представила Митрополича Катехитична Комісія. Головним завданям цієї комісії є пристосувати, а з часом змінити програму катехитичного навчання, згідно з вимогами нещодавньої реформи освіти, яка впроваджується в шкільне життя.

Наступною темою зустрічі була дискусія над запропонованими Єпархіальним Собором перекладами польською мовою Катехизму УГКЦ «Хритос Наша Пасха», Літургії Св. Івана Золотоустого, Требника, праці над якими знаходяться у фінальній стадії.

Звернено увагу на основні святкування на території Митрополії, які притягують велику кількість вірних і які будуть транслюватися в телебаченні. Є це Свята Різдва Христового, Богоявління і Великодня, празники у Хшанові, Ярославі і Білому Борі, а також участь вірних і духовенства у прощі на Гору Явір і  Ватрі у Ждині. Учасники зустрічі звернули увагу на проведення таборів «Сарепта» і роботу Регентського Інституту Перемисько-Варшавської Архиєпархії, функціонування Митрополичої Семінарії у Люблініі і видавництва «Благовіст».

о. Микола Костецький

 

 

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK