МІЖНАРОДНІ КОНЦЕРТИ ЦЕРКОВНОЇ МУЗИКИ – 2018

МІЖНАРОДНІ КОНЦЕРТИ ЦЕРКОВНОЇ МУЗИКИ – 2018

6 жовтня 2018 року у Венгожеві та Ґіжицьку, Вармінского-Мазурського воєводства розпочався XVIII Міжнародний концерт церковної музики. Організатором цього традиційного заходу є Мазурський відділ Об’єднання українців у Польщі (ОУП) та греко-католицька парафія Пресвятої Трійці у Ґіжицьку. Протягом двох днів дванадцять хорових колективів з України, Польщі і Литви виступили в десяти населених пунктах повіту. У неділю в 16:00 у костелі св. Каземира відбувся гала-концерт.

Від імені Управи Мазурського Відділу Об’єднання Українців у Польщі та Ґіжицької греко-католицької парафії щиросердечно дякуємо усім особам, які підтримали організаторів і допомогли в організації XVІІІ Міжнародних концертів церковної музики. Дякуємо усім підприємствам і приватним спонсорам за фінансову допомогу, головам гуртків ОУП, членам об’єднання і заангажованим парафіянам за матеріальну і духову підтримку, особливо за підготування почастунку хористам, які концертували в парафіях.

Нехай Господь Бог дарує Вам здоров’я, в усьому допомагає і обдаровує своєю благодаттю на Многі і Благі Літа!

о. Василій О. Кепещук ЧСВВ

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK