Великопосні реколекції в Пасленку.

Великопосні реколекції в Пасленку.

22-25 березня 2018 року в Пасленку проходили великопосні реколекції, які на запрошення отця пароха  Андрія Сороки  вів отець, вербіст Андрій Залевський, який нащодень перебуває на місіях у Калінінграді та Санкт-Петербурзі.
Впродовж цих чотирьох днів Отець Реколектант звертався  до дітей, молоді та дорослих. Були духовні науки, спільна молитва нa Божественній Літургії, співання великопосних пісень.

Провідною темою цьогорічної реколекційної мандрівки було відкриття присутнім головних гріхів людини. А саме в нашому буденному житті ми маємо навчитися заміняти лінивство – мудрістю, захланність – добрими радами, а гнів – мужністю. Запам’ятати, щоб ми ніколи не залишали Ісуса Христа самотнім.
Отець у своїх науках дуже часто посилався на життєвий досвід усіх людей, близькі їм справи. Тому  враження від цих роздумів залишаться для нac незабутніми, як також пам’ятатися будуть батьківськe зрозуміння, теплo, сердечнiсть Отця, до кожного із присутніх.
Усі учасники цих реколекційних зустрічей вийшли з  них духовно-багатими,
із постановою нанесення глибоких змін у своєму житті на краще. Вipнi численно приступили також  до Святих Таїн, Сповіді та Пресвятої Євхаристії.
Наприкінці отець Парох висловив щиру подяку отцю  Реколектанту за духовне відновлення пасленцької пастви перед величним Празником Воскресіння Христового та побажав щедрих Божих ласк у священичому служінні, а  також радісної Пасхи. Вдячні миряни подарували своєму Учителеві квіти та власноруч виготовлену  листівку.
Обіцяємо Вам, Отче Андрію, що ці духовні перлини, якими Ви нас наділили, будемо зберігати у наших серцях до кінця свого життя.

Парафіяни Церкви у Пасленку

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK