ОО. ВАСИЛІЯНИ У ПЕРЕМИШЛІ ЗУСТРІЧАЛИ СВ. МИКОЛАЯ.

ОО. ВАСИЛІЯНИ У ПЕРЕМИШЛІ ЗУСТРІЧАЛИ СВ. МИКОЛАЯ.

На передодня свята Св. Миколая, архиєп. Мир Лікійських, чудотворця, до Василіянської церкви Співстраждання Пресвятої Богородиці, що у Перемишлі завітав св. Миколай.
Передчуття чогось неймовірного і казкового, а ще аромат незамінних мандарин – напевно, таким для більшості малечі й для багатьох дорослих є наближення Дня св. Миколая. Дня, на який всі чекають, щоб поділитися своїм теплом, і не тільки зі своїми найближчими, а й з тими, хто просто цього потребує.
З поміж великих святих угодників Божих, святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов`ю нашого народу та дітей Діти з нетерпінням чекали коли отримають свій заслужений подарунок.
Несподіванкою цього року був лист – історія, який надійшов до святого, про одну людину, яка все життя працюючи власними руками допомагає іншим людям.
Варто пам’ятати, що головними залишаються все ж істини, які він уособлює вже багато століть – любов до ближнього та всеохоплююче милосердя. Тому хоча б раз у рік – у переддень його свята, згадаймо про тих, хто потребує нашої уваги і допомоги, й станьмо хоча б на мить помічниками цього великого святого.

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK