Чергові заняття для співців і регентів Перемишльського інституту

Чергові заняття для співців і регентів Перемишльського інституту

9-10 грудня 2017 року були проведені чергові заняття для співців і регентів Перемишльського інституту. Лекції провели проф. Юрій Ясіновський  (історія літургійного співу), дир-р Ярослав Вуйцик (літургійний спів), др. Марія Качмар  (сольфеджіо та музична теорія), Максим Тимо (літургіка і устав), проф. Олег Цигилик та Наталя Давида (вокал).  Учасники курсів ознайомилися з постаттю теоретика і композитора Миколи Дилецького і розкрили для себе багатство української духовної барокової музики.
У передріздвяний час слухачі прочитували літургійні тексти Різдва, розглядали образність та богословську сутність празника та переконалися у досконалості драматургії богослужень. Кожні зустрічі передбачають комплесну професійну підготовку, що полягає у вдосконаленні майстерності співу та студіюванні музичної грамоти на матеріалі церковних піснеспівів. Це сприяє кращому засвоюєнню літургійного співу та впроваджується щоразу у молитовне проспівування Вечірні, Утрені та Літургії. Дякуємо Учителям і учасникам та чекаємо наступної зустрічі 24-25 лютого 2017 року.

Марія Качмар

 

 

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK