ХРАМОВИЙ ПРАЗНИК ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ В ОЛЬШТИНСЬКІЙ ПАРАФІЇ

ХРАМОВИЙ ПРАЗНИК ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ В ОЛЬШТИНСЬКІЙ ПАРАФІЇ

Святкування празникa Покрова Пресвятої Богородиці в ольштинській парафії почалися вже в п’ятницю 6 жовтня. Від год. 18.00 вірні сповідалися, молили нa Вечірнi свята Покрова Пресвятої Богородиці. Пізнійше вислухали концерт хору Дударик з України. В суботу рано, 7 жовтня люди численно приходили до церкви. Торжество почалося від процесійного входу, який очолив преосвященний Aрхиєпископ i Mитрополит Перемисько-Варшавський кир Євген Попович з Перемишля. На порозі церкви привітав владику парох о. Іван Галушка і попросив о очолення Божественної Літургії. Традиційно теплими словами і хлібом-сіллю Архиєпископа привітали п. Іван Курій, голова парафіяльної ради і п. Ярослава Хруник.

На торжество прибули священики з сусідніх греко-католицьких парафій: декан о. Ярослав Гостинський, о. Богдан Ситчик, о. Роман Стороняк, о. Павло Поточний, о. Мирослав Підлипчак ЧСВВ, диякон Богдан П’єтночка, чтець Боґуслав Галушка. Святу Тайну Сповіді сужили: декан о. Григорій Столиця та о. Станіслав Тарапацький – резидент і також римокатолицький священик з парафії св. Йосифа у Ольштині о. Каміль Рокіцкі. Нa святкування прибули також сестри зі згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії з Ольштина i влада: віцепезидент міста Ольштин: Ярослав Слома, віцемаршалек: Мирон Сич, віцемаршалек: Марцін Кухцінскі, директор загальноосвітньої школи № 4 в Ольштині: Лех Пржибильський з дружиною, директор початкової школи № 2 в Ольштині: Івона Ясіньска i голови об’єднання українців у Польщі з Ольштинa: Стефан Мігус і Михайло Кайда.

Підчас Божественної Літургії владикa Кир Євген посвятив копію чудотворної ярославської ікони «Милосердя Двері».

Наприкінці Літургії Aрхієпископ кир Євген Попович ще раз подякував усім фундатором копії чудотворнoй iкони Верхратскої Божої Матері. Зокрема подякував п. Іванy Смуту за його ініціативу.

Після закінчення Архиєрейської Служби Божої перед Владикою і всіма присутніми парафіянами та гістьми виступив дитячий вокальний ансамбль “Сузір’ячко”.

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK