XV ПАРАФІЯЛЬНА СПАРТАКІАДА У ПЕРЕМИШЛІ

XV ПАРАФІЯЛЬНА СПАРТАКІАДА У ПЕРЕМИШЛІ

23 вересня на перемиському стадіоні „JUVENIA” відбулася чергова – вже XV „ ПАРАФІЯЛЬНА СПАРТАКІАДА”. В цьому році вже в друге у Спартакіаді брали участь діти та молодь з України. Тим самим вона вже є міжнародньою.
XV Cпартакіаду відкрив отець митрат Богдан Степан – парох Перемишля, поблагословив усіх учасників, дітей, молодь, опікунів, організаторів та побажав успіхів у спортивних змаганнях.
У спортивних змаганнях брали участь діти та молодь з парафій Перемиського та Сяніцького деканатів, а саме з Перемишля, Ярослава, Хотинця, Поздяча, Гаїв, Кальникова, Жешова, Шегинь (Україна) та Мостиськ (Україна). З України на спартакіаду до Перемишля приіхало 40 дітей зі своїм катехитом з Мостиськ отцем Петром Федашом. Усіх учасників Спартакіади було біля 200 осіб.
Змагання у Спартакіаді проходили у різноманітних конкуренціях: футболі, штовхання лікарським мячем, киданні баскетбольним мячем, змаганнях з гімнастичним колом та інших.
Не забракло також найважливіших змагань, яким був „Біг о кубок пароха”.
Організатором Спартакіади були: Парафія Святого Івана Хрестителя у Перемишлі, Комплекс Шкіл ім. Отця Маркіяна Шашкевича та спортивне товариство «Сянова Чайка».
З учасниками у спортивних змаганях приїхали також священики та катехити: отець Петро Федаш – Мостиська (Україна), о. Христофор Блажеєвський, о. Павло Рогунь, о. Богдан Крик, Дмитро Оршуляк.
В організаційному комітеті Спартакіади працювали такі особи: отець митрат Богдан Степан – парох Собору Святого Івана Хрестителя у Перемишлі та сотрудник о. Дмитро Лєшко, Петро Піпка – директор української школи, Мирослав Варло, Мєчислав Ялоха, Зенон Войтович, Богдан Лопушинський, Любомира Степан, Уляна Боднар, Марія Стець. Організаційно допомагали вольунтери: молодь старших класів української школи та парафіяни з Перемишля.

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK