Храмовий празник Різдва Пресвятої Богородиці у Пасленку

Храмовий празник Різдва Пресвятої Богородиці у Пасленку

Любов Матері Божої закликала вірних з усіх сторін, щоб прибули до Пасленка і звеличали Її Різдво. Церковне торжество в Пасленку, яке щорічно припадає на 21-е вересня, очолив цього року о. митрат Богдан Галушка з Кошаліна. Слова науки виголосив о. Юлій Кравецький з Бартошиць.

Присутніми Отцями у Святій Літургії та Сповідниками були також: о. декан Ярослав Гостинський з Ілави, о.Роман Стороняк з Моронґа, о. Петро Ґаборчак з Дзєжґоня, о. Петро Гудко з Бранєва, о. Станіслав Тарапацький з Ольштина, о. Павло Поточний з Циганка та о. Сава Масник зі Львова. Запрошеними гостями на свято нашої церкви були так само римо-католицькі священики: о. Даріуш Кулаковскі, о. Богдан Залевскі та о. Анджей Ґаєвскі.

Господарі торжества: о. парох – Андрій Сорока та о. Ігор Губач сердечно привітали з Празником всіх Отців та мирян, тутешніх і тих з сусідніх церков, для яких пасленцький храм був багато років єдиною, найближче розташованою рідною церквою. Накінець Служби Божої церковнe свято врочисто завершено освяченням води. Погода сприяла освяченню її під Хрестом, просто неба.

Під час молитви усі мали змогу подякувати Богородиці за Її материнську любов, за всі блага, занести свої мольби та віддати належну Їй честь і шану.
Празник Церкви це також родинне свято. Він неодмінно об’єднує сім’ю, ближчу та дальшу родину, знайомих. Він гуртує нашу християнську спільноту навколо любові Господа та Матінки Божої.

М. Футреґа

фото: М. Мазурек

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK