Новий навчальний рік у Пасленку

Новий навчальний рік у Пасленку

Новий навчальний рік у Пасленку
Першого вересневого дня, спільною молитвою, разом з Богом, скориставшись Тайною Покаяння, діти та молодь Пасленка і околиць, із своїми рідними, батьками, дідусями, вчителькою української мови та душпастирями привітали новий навчальний рік. Отці побажали учням у день першого шкільного дзвоника здоров’я, гарних знань, радості від науки, пригадали, щоб у своїй життєвій мандрівці завжди йшли поруч із молитвою, були близько Бога. Наголосили про місію, якою є виховання молодого покоління в любові до рідної мови, культури, від яких залежить наше майбутнє, завтрішній день. Після Богослужіння усі відспівали державний гімн України, щоб відзначити нещодавні 26 роковини Незалежності нашої Батьківщини.
Як додала вчителька української мови: „Усіх нас чекає в школі наполеглива праця. Отож пам’ятайте дорогі юні дівчата та хлопці, Ваша наука, підтримка з боку Ваших Батьків, щоб виховати Вас в любові до рідної Церкви, любові до рідної мови це єдиний шлях, щоб продовжити наш український рід на Пасленщині і в кожному куточку існування української діаспори.”
Бажаємо Вам у цей святковий день, першого вересня, успіхів у навчанні, гарних досягнень, здійснення мрій і задумів, щоб школа була для Вас, не Ви для школи.
о.Андрій Сорока о.Ігор Губач п.Марія Футреґа

фото: п. М. Мазурек

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK