Дияконські свячення в парафії Пресвятої Тройці в Гіжицьку

Дияконські свячення в парафії Пресвятої Тройці в Гіжицьку

25 червня 2017 року в парафії Пресвятої Тройці в Гіжицьку Митрополит Перемишльсько-Варшавський Євген Попович уділив дияконських свячень читцеві, співцеві, аколіту і піддиякону Богдану П’єтночці, парафіянинові гіжицької парафії. За численної участі вірних на цю урочистість прибули отці: протоігумен Миколай Козіцький; ЧСВВ, о. Дмитро Гарасим, ЧСВВ, о. Григорій Столиця, декан венгожевський, о. Мирослав Підлипчак, ЧСВВ, о. Володимир Куцай. На завершення чину уділення дияконських свячень о. д-р парох Василь Парасюк, ЧСВВ від імені усієї парафіяльної спільноти Гіжицька подякував Владиці за сьогоднішню урочистість, а діти склали подяку і привітання усім учасникам сьогоднішньої радісної події у нашій парафії.

День перед тим, 24 червня, Владика Євген уділив Богдану П’єтночці піддияконських свячень у василіанському монастирі Архистратига Михаїла у Венгожеві.

Коротка біографія диякона Богдана П’єтночки

Богдан П’єтночка народився 11 листопада 1973 року в Гіжицьку.

7 вересня 1996 року в парафії свщмч. Йосафата в Круклянках прийняв Святу Тайну Подружжя з Анною П’єтночка з дому Рабій. Виховують доньку Марту.

З 13 грудня 2009 року є абсольвентом Регентського Інституту в Перемишлі.

12 червня 2014 року в парафії Пресвятої Тройці в Гіжицьку з рук Митрополита Євгена Поповича отримав нижчі свячення читця, аколіта і співця і це служіння до тепер виконував у гіжицькій парафії.

 

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK