Папа Римський Франциск закликав до Миру в Україні!

Папа Римський Франциск закликав до Миру в Україні!

25 червня 2017 року відбулося національне українське паломництво до Ватикану з нагоди 150-річчя канонізації святого Йосафата.

Під час недільної молитви “Ангелус Господній” Папа Франциск привітав Верховного Архиєпископа, єпископів, священиків Української Греко-Католицької Церкви та кількатисячну українську громаду, яка була присутня на площі Святого Петра у Ватикані.

У своєму зверненні Понтифік сказав що приєднується з українцями до Молитви Миру для дорогої української землі в Соборі Святого Петра .

Святкова Літургія, яку очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук у співслужінні Владик Синоду УГКЦ, відбулася на Папському Престолі в соборі Святого Петра.
В святкових заходах взяла участь Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська, Посол Канади при Святому Престолі Денніс Савойе, Президент Папської Ради сприяння християнської єдності кардинал Курт Кох та інші почесні гості.

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK