Завершення шкільного року у Пасленку

Завершення шкільного року у Пасленку

Нарешті прийшли довго очікувані канікули. Міжшкільна група навчання грекокатолицької релігії та української мови у Пасленку 22 червня (у четвер), спільно з душпастирями, вчителькою та батьками попрощала 2016/2017 шкільний рік. Була молитва у місцевій церкві, врочиста роздача свідоцтв написаних рідною мовою, з українською символікою, квіти даровані вчителям, подяка скерована до батьків за зааньґажованість, до дітей за відмінне навчання та просьба про часту молитву, цю повсякденну і цю недільну та обережність підчас канікул. Потім були спортивні змагання дітей на прицерковному майданчику, розваги та налаштований батьками почастунок.
Діти, молодь та їхні батьки пам’ятали також про свято, яке попереднього дня відзначав о.Ігор Губач, пасленцький Катехит. А саме це були другі роковини ієрейських свячень Отця. З цієй нагоди були щирі та сердечні побажання від усіх а також громове многая літа. Дай Вам Боже, Отче Ігор всяких благ та кріпкого здоров’я!

фото: М. Мазурек

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK