Урочисте Святе Причастя в Пасленку

Урочисте Святе Причастя в Пасленку

У четверту неділю травня поточного року Церква у Пасленку переживала велику радість – Врочисте Святе Причастя своїх молодших парафіян. Це був величний день для дітей, їхніх родин, а також цілої парафіяльної спільноти. Шестеро малят хвилююче чекали цієї миті, коли приймуть Ісуса і Він буде з ними усіма, у їхніх чистих серденьках.

Важливим у цей день була для них підтримка і переживання Батьків, Хресних та Священиків – Пароха о. Андрія Сороки та Катехита о.Ігоря Губача, тому що вони ще маленькі діти, які в одну мить стали дорослими і свідомими християнами.

Бажаємо усім Вам, Дорогі Діточки, які у Врочистому Святому Причасті прийняли Ісуса в своє серце, щоб Ви відкрили його широко для Спасителя і були з Ним щасливими, а слова: „З любові Христової ласку я п’ю, Ісусе, Ісусе Тебе я люблю”, які Ви говорили Богу, були для Вас дороговказом, скріпленням і найбільшою правдою у цілому Вашому житті.

Вірні греко-католицької парафії в Пасленку

Моє Урочисте Святе Причастя:

Я був дуже схвильований і сильно переживав і Першу Сповідь, і Урочисте Святе Причастя. Довго готувався з Батьками, щоб коли прийде час цього Свята все було як треба. Щоб не забути формулу сповіді, щоб добре свічку втримати, щоб себе і нікого іншого не попекти. Коли прийшло найважливіше – прийняти вперше свідомо Тіло і Кров Ісуса Христа я відчув себе набагато старшим чим я є, відчув себе духово дозрілим.

Михайло Мазурек

День мого Урочистого Святого Причастя надовго залишиться в моїй пам’яті. Погода цього дня була сонячна і тепла. У виповненій вщерть людьми святині, гарно прикрашеній, я відчував, що ця Служба Божа для мене виняткова. Мене супроводжували мої Батьки та найближча родина. А коли нарешті надійшов час прийняття Святого Причастя я був неймовірно зворушений. З нагоди цього Свята я отримав багато подарків. Одним із них є чудова ікона Божої Матері з Дитятком. Але найбільшим подарком з цього часу є для мене Ісус Христос, який замешкав у моєму серденьку.

Давид Кізло

Підготовлення до Врочистого Святого Причастя було для мене великим випробуванням на кожному його етапі. В першу чергу сповідь, після якої я відчув себе по-іншому, без гріха. А Святого Причастя я просто не міг дочекатися. Я так бажав прийняти Тіло і Кров Ісуса до свого серця. Це було супер відчуття!

Ігор Лесик

Мені дуже сподобалось, що під час Врочистого Святого Причастя нас фотографували і мені здавалось, що я в телебаченні. Але предусім я відчувала, що це своєрідний і винятковий для мене день, який запам’ятається мені назавзжди, тому що я прийняла Ісуса Христа і цей дар буде зі мною, я постараюся,  вже кожного разу підчас Служби Божої.

Домініка Жолудок

Для мене Врочисте Святе Причастя було чимось надзвичайним. Я все дуже сильно переживала і мені все так дуже подобалось. Єдине, чого я лякалась це те, щоб не забути при Першій Сповіді жодного гріха.

Мая П’єлєх

фото: п. М. Мазурек

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK