Plan pielgrzymki
20 lipca 2017 r. – czwartek
Święta Liturgia i WYMARSZ – godz. 8:00
TRASA: Krynica-Zdrój (cerkiew gr.-kat.,
ul. Kraszewskiego 177) → Mochnaczka →
→ Banica → Czertiżne → Ropki → Hańczowa
21 lipca 2017 r. – piątek
TRASA: Hańczowa → Wysowa-Zdrój → Góra Jawor
godz. 9:30 – Molebeń do Bogurodzicy
10:00 – Liturgia Pontyfikalna, procesja
Pielgrzymi zabierają ze sobą:
- odpowiedni ubiór: chłopcy i mężczyźni – długie spodnie, a dziewczęta i kobiety – spódnice
- czapki – okrycie głowy od słońca
- płaszcze / kurtki – lekkie okrycie od deszczu
- śpiwór i karimata / materac
Szczegółowe informacje, wraz z pełnym programem, w lipcu.