Прощання з колядою в Хотинці

Прощання з колядою в Хотинці

12 лютого, в останню неділю перед святом Стрітення Господнього, з нагоди завершення різдвяного періоду у парафії Різдва Пресвятої Богородиці в Хотинці відбулося «Прощання з колядою». Опісля Служби Божої вірні з хотинецької парафії, Гаїів і Льешна (Поздяча) перейшли до сільської світлтці. Захід розпочався з благословення пароха – о. Павла Рогуня. У святковому дійстві взял участь вертеп який підготовили учні п’ятого класу Школи ім. о. Маркіяна Шашкевича з Перемишля під проводом класного керівника – пані Марії Туцької. Діти колядували, віншували і заряджали усіх присутніх позитивним настроєм.

Головною ціллю заходу було пригадання присутнім, а особливо молоді давно забутих коляд, а також інтеграція українських спільнот трьох сусідніх парафій.

Відомим є, що спів це велике зусилля. З цього приводу парафіяни з Хотинця підготовили також дуже смачні, традіційні українські страви…. і не тільки.

Дякуємо усім хто долучився до організації свята!

 

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK