ПАРАФІЯЛЬНА КУТЯ І СПІЛЬНА ПРОСФОРА

ПАРАФІЯЛЬНА КУТЯ І СПІЛЬНА ПРОСФОРА

Прощання з Колядою у Варшаві в Парафії Блаженного Миколая Чарнецького вул. Доманєвска 20, 02-672 Варшава

У різдвяному часі, вже в третє Парафіяни і Прихожани Парафії Блаженного Миколая Чарнецького у Варшаві УГКЦ в Польщі, спільно приготували Свято спільної Просфори і Куті. Це свято об’єднує спільноту вірних з України і Польщі, які проживають у Варшаві.

У неділю 29 січня, о годині 10:00 Божественною Літургією, при спільнім приношені Євхаристійної жертви, спільно дякували Господеві за Різдвяний час.

Співання колядок луноло в храмі і в залі, де була приготована – Просфора, Кутя – де після Літургії розпочався почастунок і прощання з колядою. На самім початку відчитано Євангеліє, про народження Ісуса Христа. Після цього о. Богдан Круба Парох Парафії Бл. Миколая Чарнецького привітав о. Яна Зєліньського і всіх присутніх гостей, парафіян і склав всім побажання. На сам кінець о. Богдан разом з о. Марком Блязою ТІ поділилися з усіма Просфорою, яка є символом Євхаритсійного хліба життя.

Після цього всі частувалися при спільному столі приготованому Парафіянами і Прихожанами. Спів колядок лунав, а в кожного можна було побачити радість на обличі.

Нашій Громаді вже 3 роки. 26 січня 2014 р. було відслужено першу Божествену Літургію. 16 серпня 2015 р. проголошено Парафію Блаженого Миколая Чарнецького.

В кожну неділю о годині 8:00 і 10:00 – Свята Літургія.

При Парафії є відкритий міжшкільний пункт навчання катехези для дітей. План навчання:

  • о годині 9:20 – малі діти перед шкільного віку (дітсадочок, садочки).
  • о годині 12:05 – група дітей молодших (всі діти які ще не були до першої сповіді).
  • о годині 11:15 – група дітей після сповіді і гімназій. Молодіжні зустрічі «Спільноти ДІМ» відбуваються в кожний вівторок о год. 19:00 вул. Доманєвска 20, 02-672 Варшава.
  •          Всі діти, які тут навчатися катехези, на кінець року отримають свідоцтво з оцінкою. Цей пункт є приписаний до школи на вул. Доманевска 33 у Варшаві і оплачується державою. Тому просимо всіх батьків, які мають дітей до навчання релігії, щоб зголошували своїх дітей.

Petro Petreniy

 

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK