СВІТОВІ ДНІ МОЛОДІ В ПАНАМІ 22-27 СІЧНЯ 2019 р.

СВІТОВІ ДНІ МОЛОДІ В ПАНАМІ 22-27 СІЧНЯ 2019 р.

Виступ архиєпископа Панами Хосе Домінґо Мендієта під час прес-конференції на тему дати СДМ 2019

Ми прагнемо ще раз виразити нашу вдячність Папі Франциску за вибір Панами для проведення Світового Дня Молоді 2019 року під гаслом: „Ось я Господня слугиня: нехай зо мною станеться по Твоєму слову” (Лк. 1,38). Визначаючи дату цього Світового Дня Молоді, ми розглядали багато можливостей. Остаточний вибір був зумовлений кліматичним чинником. Ми свідомі того, що в деяких країнах вибраний термін не відповідатиме часу канікул, але ми переконані, що це не перешкодить тисячам молодих людей із різних континентів приїхати до Панами, щоб разом з наступником св. Петра, тримаючи за руку Марію, нашу Матір, зустрітися з Ісусом Христом.

Вибрана дата зустрічі – 22-27 січня 2019 року – термін, що припадає на середину літньої пори, що дозволить запевнити в нашому регіоні найкращі кліматичні умови для організації цієї світової зустрічі молодих людей.

Дорога молоде зі всіх континентів, це ви є протагоністами цього Світового Дня Молоді. Ми знаємо, що якщо ви визначаєте собі цілі, особливо пов’язані з вашою вірою, то креативно достосовуєтесь до актуальних умов, щоб їх – цілі – досягнути.

Панама чекає на нас, на наші серця і відкриті обійми, на ділення нашою вірою, щоб досвідчити Церкву, щоб під час цього великого духовного фестивалю кожен поділився своїм етнічним і культурним багатством. Ми хочемо в цей час показати світові молоді обличчя католицької Церкви, готові нести радість Євангелії всім, хто далеко, відкинутим, тим, хто знаходиться на екзистенційній і духовній периферії.

Ми молимося і працюємо, щоб Світовий День Молоді став посланням оновлення для Католицької Церкви і всього світу.

о.Павло Поточни

 

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK