Ієрейські свячення диякона Ігора Губача

Ієрейські свячення диякона Ігора Губача

У неділю 21 червня Преосвященний владика Євген Попович, єпископ-помічник Перемисько-Варшавської архиєпархії, очолив Божественну Літургію в храмі Воздвиження Чесного Хреста у Гурові Ілавецькому, в часі якої уділив ієрейські свячення диякону Ігору Губачу. На Службі Божі присутніми були: о. митрат Іван Лайкош, о. митрат Іван Піпка, о. митрат Андрій Сорока, о. Павло Поточний, о. Богдан Крик, о. Павло Рогунь.
По закінченні літургії новопоставленого ієрея привітав гуровський парох – о. митрат Іван Лайкош, представники парафіяльної ради, діти, молодь та учасники Сарепти.
Опісля привітань о. Ігор висказав слова своєї вдячности в першу чергу для Митрополита Кир Івана за це що побачив в ньому гідного кандидата до прийняття священства. Також владиці Євгенові подякував за це що з його рук прийняв цю тайну. Пароху – о. Івану був вдячний за позитивне свідоцтво яке передавав йому своїм священичим служінням. Також зворушливі слова вдячности за дар життя, виховання передав до своїх батьків дякуючи їм за все. Дружині – Єві дякував за це що вміла прийняти і зрозуміти його рішення щоб став він священиком.
По закінченні богослуження Єпископ привітав новопоставленого ієрея, зазначивши, що ці священичі є свідченням того, що наша Церква розвивається – живе. Владика побажав о. Ігору чувати над духовним станом як повіреного люду, так і власної сім’ї, аби цілковито сповнити дане Богом покликання.
Нехай же всемилостивий Господь благословить нашого новоєрея у його священичому служінні.

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK