Празник Архистратига Михаїла в Прислупі

Празник Архистратига Михаїла в Прислупі

21 листопада 2014 року в свято Святого Архистратига Михаїла у парафіяльні церкві у Прислупі відбувся храмовий празник, який очолив Владика помічник Перемисько-Варшавської Архиєпархії Кир. Євген Попович. У празнику взяли участь отці з Краківсько – Криницького деканату. Присутні були: о. Митрат Іван Піпка, о. декан Петро Павлище,о. Петро Качмар і о. Ярослав Чухта.

Владика у слові спрямованим до вірних підчеркнув – що кожний з нас має свого ангела хоронителя до якого повинен молитися і просити про допомогу не тільки у важких хвилинах життя, але також в щоденних виборах.

Важливою подією було освячення оновленого іконостасу, який за старанням вірних і о. пароха – Петра Качмара повернув до первісної краси.

Присутність Владики як Пастиря була для духовенства та вірних які живуть на Лемківщині символом великої дбайливости про справи духові їхніх парафій.

Автор: Григорій Борович

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK