Зустріч із вчителями у Венгожевській Свято-Михайлівській обителі оо Василіян

Зустріч із вчителями у Венгожевській Свято-Михайлівській обителі оо Василіян

Дня 19 жовтня 2014 року у василіанському Свято-Михайлівському монастирі у Венгожеві відбулася чергова молитовна зустріч для вчителів. Присутні подякували Богові за одержані дари, витривалість у служінні та просили у Бога через Богородицю мудрості для всіх, хто навчає в школі дітей та молодь.

Метою зустрічей є показати важливість праці вчителя. Церква з великою пошаною відноситься до вчителів, які у християнському дусі виховують молоде покоління. На них покладає надію, що засіють в серця своїх учнів любов до правди, мудрості та взаємної пошани.

Вчителі це ті, які з самого малечку навчають моралі, етики, ввічливості, поваги, читати, писати, рахувати. Велика подяка також належиться нашим першим вчителям, а також і нашим класними керівникам, які крім своїх предметів навчали нас бути «Людиною» з великої літери. Ми вчилися і будемо вчитися до кінця життя. Вчитель – це не тільки професія, яка звучить гордо, а це також життя. Вчитель – це майбутнє, тому, що без цих людей ми ніхто. (bazylianie.pl)

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK